Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Картридж Smok Nord C Empty

Smok
2948
140,00
грн.

Обʼєм, мл: 4.5

Сумісність: Smok Nord C

Опір, Ом: без випаровувача

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK NORD C (БАГАТОРАЗОВИЙ)

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK NORD C (БАГАТОРАЗОВИЙ)

Smok Nord C – це одна з моделей картриджів для вейпінгу. Картридж для Nord C має об'єм в 4.5 мл, що надає можливість тривалий час користуватися пристроєм без додаткової заправки. Завдяки верхній заправці, протікання рідини виключено. Заправити картридж легко і просто - від'єднайте мундштук і налийте рідину, не виймаючи його із пристрою. Крім того, завдяки прозорості матеріалу картриджа, ви завжди будете в курсі, коли настав час дозаправити його, гарантуючи стабільне використання. Розберемо всі переваги та недоліки з технічними характеристиками.

Технічні характеристики картриджа для Smok Nord C
З позитивних сторін великий обсяг дозволяє довше користуватися пристроєм без необхідності частої дозаправки.
  • Зручне верхнє заправлення мінімізує ризик протікання, що може виникати при інших типах заправки.
  • Немає необхідності виймайти картридж із корпусу пристрою для заправки.
  • Користувач завжди бачить кількість рідини, що залишилася, що дозволяє уникнути "сухого паріння".

Основні характеристики оригінального картриджа:
  • Об'єм: 4.5 мл;
  • Опір: без випаровувача
  • Виробник: Smok

Важливе нагадування!
Для правильної роботи картриджів та максимального терміну служби пристрою, слід правильно заправити картридж. Важливо, щоб випаровувач був добре просочений рідиною. В іншому випадку, він може перегоріти, і ви зможете насолоджуватися улюбленим смаком лише після заміни деталей.

Як правильно здійснити заправку?
Нехай це стане вашою звичкою: після того, як рідина додана, зачекайте 10 або 15 хвилин. За цей час всі компоненти добре просочаться. Вейпінг після такої невеликої процедури принесе справжню насолоду!

Затяжка повинна бути помірно тугою. Якщо ви прагнете позбутися звичайного куріння, не сумнівайтеся, ви зробили правильний вибір! Подсистема замінить багато пачок цигарок, принесе більше задоволення, і ви будете насолоджуватися чистим смаком.

Де купити картридж Smok Nord C в Україні:
Ви можете картридж Smok Nord C на нашому онлайн-сайті elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпінгу пропонує широкий вибір смаків, повну палітру смаків, конкурентоспроможні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам вибрати смак та кольорову схему, які відповідають вашим уподобанням.
Дивись також