Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Картридж Smok POZZ PRO Empty Pod

Smok
1821
99,00
грн.
ОПИС КАРТРИДЖА SMOK POZZ PRO EMPTY POD (БАГАТОРАЗОВИЙ)

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK POZZ PRO EMPTY POD (БАГАТОРАЗОВИЙ)

Картридж Smok Pozz Pro Empty Pod розроблений спеціально для використання разом із POD системою Smok POZZ PRO Kit. Цей багаторазовий картридж забезпечує зручність та простоту використання, а також легкість заправки рідини та заміни випарника.

Місткість картриджа становить 2,6 мл, що дозволяє насолоджуватися парінням без частого дозаправлення. Завдяки використанню харчового пластику, картридж гарантує безпеку та якість смаку, а також міцність та довговічність при тривалому використанні.

Однією з особливостей картриджа Smok Pozz Pro Empty Pod є бічна заправка, яка забезпечує зручність та швидкість процесу заправки. Для цього достатньо відсунути гумову заглушку на боці картриджа, акуратно заправити рідину до 2,6 мл і закрити заглушку.
Картридж Smok Pozz Pro Empty Pod сумісний з випарниками серії LP1, які відрізняються високою герметичністю та сітчастою структурою для м'якого та насиченого смаку.

Таким чином, картридж Smok Pozz Pro Empty Pod є надійним та зручним рішенням для користувачів POD системи Smok POZZ PRO Kit, дозволяючи насолоджуватися якісним та комфортним вейпінгом.

Де купити картридж Smok POZZ PRO Empty Pod в Україні:
Ви можете придбати картридж Smok POZZ PRO Empty Pod в нашому онлайн-магазині elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпу пропонує великий вибір смаків, повний асортимент, конкурентні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам обрати смак та кольорову гаму, які відповідаю
Дивись також