Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Випаровувач Smok RPM DC 0.8 Ом

Smok
2957
140,00
грн.

Сумісність: SMOK RPM40, SMOK Fetch, SMOK Nord 2, SMOK Nord 4 і SMOK Nord X

Опір, Ом: 0.8

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK RPM DC 0.8 OM (ЗМІННИЙ)

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK RPM DC 0.8 OM (ЗМІННИЙ)

Виготовлений на подвійній спіралі з фехралю, опором 0.8 Ом та всього 2 мм діаметром, цей унікальний випаровувач дарує незабутні враження. Він забезпечує тугу затяжку та передає смаки в найкращій формі. Рекомендована виробником потужність становить 16 Вт, що забезпечує оптимальний баланс смаку та хмар.
VapeD оригінальна спіраль RPM DC MTL 0.8 Ом прекрасно підходить для використання з пристроями SMOK RPM40, SMOK Fetch, SMOK Nord 2, SMOK Nord 4 і SMOK Nord X, роблячи їх більш універсальними та функціональними.

Завдяки технології виробництва, середній термін служби цього випаровувача становить 7-14 днів при заливанні світлих рідин, униканні підсолоджувачів та позитивних парильних умовах. Щоб забезпечити максимальну продуктивність та тривалу роботу випаровувача, рекомендуємо уникати паріння на морозі.
Важливо також пам'ятати, що при першому використанні необхідно просочити випаровувач рідиною. Для цього достатньо заправити бак та дати йому постояти близько 15-20 хвилин або змочити випаровувач безпосередньо.

Якщо ви віддаєте перевагу рідині з нікотином, рекомендуємо використовувати підвищену міцність, таку як сольовий нікотин. Це дозволить парити рідше, зберігати запас батареї та рідини, а також значно продовжить термін служби випаровувачів, що стане економічним та практичним рішенням для вейперів.

Характеристики:
  • Тип нагрівального елементу: сітка;
  • Опір: 0.16 Ом;
  • Рекомендована потужність для паріння: 16 Вт;

Де купити випаровувач Smok RPM DC 0.8 Ом в Україні:
Ви можете придбати випаровувач Smok RPM DC 0.8 Ом в нашому онлайн-магазині elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпу пропонує великий вибір смаків, повний асортимент, конкурентні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам обрати смак та кольорову гаму, які відповідають вашим перевагам.
Дивись також