Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Картридж Smok Rpm C

Smok
2949
140,00
грн.

Обʼєм, мл: 4

Сумісність: Smok RPM C

Опір, Ом: без випаровувача

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK RPM C (БАГАТОРАЗОВИЙ)

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK RPM C (БАГАТОРАЗОВИЙ)

Картридж RPM C Empty Pod - це ідеальне рішення для вейперів, які віддають перевагу кастомізації свого вейп-досвіду. Цей картридж розроблений спеціально для POD-системи SMOK RPM C, надаючи вам свободу вибору вашої улюбленої вейп-рідини.
З його зручною баковою конструкцією та великою ємністю, цей картридж допоможе вам насолоджуватися вашими улюбленими рідинами довше. Просто наповніть його вашим вибором вейп-рідини і насолоджуйтесь насиченим смаком та хмарами пари.
Картридж RPM C Empty Pod також оснащений надійним замком, який запобігає протіканню та забезпечує чистий вейп-досвід. Прозорий дизайн дозволяє легко контролювати рівень рідини і замінювати картридж при необхідності.
Не залежно від того, чи ви є досвідченим вейпером або тільки починаєте свій шлях, картридж RPM C Empty Pod дозволить вам насолоджуватися вашими кращими рідинами у вашій POD-системі SMOK RPM C.

Технічні характеристики картриджа для Smok RPM C
З позитивних сторін великий обсяг дозволяє довше користуватися пристроєм без необхідності частої дозаправки.
  • Зручне верхнє заправлення мінімізує ризик протікання, що може виникати при інших типах заправки.
  • Немає необхідності виймайти картридж із корпусу пристрою для заправки.
  • Користувач завжди бачить кількість рідини, що залишилася, що дозволяє уникнути "сухого паріння".

Основні характеристики оригінального картриджа:
  • Об'єм: 4 мл;
  • Опір: без випаровувача
  • Виробник: Smok

Важливе нагадування!
Для правильної роботи картриджів та максимального терміну служби пристрою, слід правильно заправити картридж. Важливо, щоб випаровувач був добре просочений рідиною. В іншому випадку, він може перегоріти, і ви зможете насолоджуватися улюбленим смаком лише після заміни деталей.

Як правильно здійснити заправку?
Нехай це стане вашою звичкою: після того, як рідина додана, зачекайте 10 або 15 хвилин. За цей час всі компоненти добре просочаться. Вейпінг після такої невеликої процедури принесе справжню насолоду!

Затяжка повинна бути помірно тугою. Якщо ви прагнете позбутися звичайного куріння, не сумнівайтеся, ви зробили правильний вибір! Подсистема замінить багато пачок цигарок, принесе більше задоволення, і ви будете насолоджуватися чистим смаком.

Де купити картридж Smok Rpm C в Україні:
Ви можете картридж Smok Rpm C на нашому онлайн-сайті elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпінгу пропонує широкий вибір смаків, повну палітру смаків, конкурентоспроможні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам вибрати смак та кольорову схему, які відповідають вашим уподобанням.
Дивись також