Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Картридж Elf Bar RF350

ELF BAR
309
120,00
грн.
ОПИС КАРТРИДЖА ELF BAR RF350 (БАГАТОРАЗОВИЙ)

ОПИС КАРТРИДЖА ELF BAR RF350 (БАГАТОРАЗОВИЙ)

Популярний виробник позбавився клопоту із використанням багаторазових пристроїв. Картридж ELF BAR RF350/MATE 500 має об'єм 1,6 мл і опір 1,2 Ом. Досвідчені вейпери знають, що це ідеальні показники для максимального задоволення від вейпінгу. Давайте розглянемо особливості цього продукту.
Чого варто знати про цей продукт:

Elf bar ELF BAR RF350 та MATE 500 1,6 мл (1,2 Ом) - це багаторазовий картридж, створений спеціально для позначених подсистем. Навіть початківці легко впораються з його заправкою. Процес дуже простий: вам потрібно відкрити силіконовий клапан на бічній панелі пристрою та додати рідину за вашими смаковими вподобаннями. Потім просто поверніть виріб назад на місце. Все дуже швидко, і ви можете насолоджуватися вейпінгом протягом тривалого часу.

Основні характеристики оригінального картриджа:
  • Опір 1,2 Ом;
  • Об'єм резервуара для рідини 1,6 мл;
  • Сумісність з Elf Bar RF350;
  • Стандартний термін служби випаровувача - 7-10 днів;
  • Китайський виробник.

Важливе нагадування!
Для правильної роботи картриджів Elf Bar та максимального терміну служби пристрою, слід правильно заправити картридж. Важливо, щоб випаровувач був добре просочений рідиною. В іншому випадку, він може перегоріти, і ви зможете насолоджуватися улюбленим смаком лише після заміни деталей.

Як правильно здійснити заправку?
Нехай це стане вашою звичкою: після того, як рідина додана, зачекайте 10 або 15 хвилин. За цей час всі компоненти добре просочаться. Вейпінг після такої невеликої процедури принесе справжню насолоду!

Затяжка повинна бути помірно тугою. Якщо ви прагнете позбутися звичайного куріння, не сумнівайтеся, ви зробили правильний вибір! Подсистема замінить багато пачок цигарок, принесе більше задоволення, і ви будете насолоджуватися чистим смаком.

Де купити картридж Elf Bar RF350 в Україні:
Ви можете картридж Elf Bar RF350 на нашому онлайн-сайті elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпінгу пропонує широкий вибір смаків, повну палітру смаків, конкурентоспроможні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам вибрати смак та кольорову схему, які відповідають вашим уподобанням.
Дивись також