Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Випаровувач Smok Nord Mesh 0.8 Ом

Smok
2954
140,00
грн.

Сумісність: Smok Nord, Nord 2, Nord Pro, Smok Nord 50W, Trinity Alpha, RPM40

Опір, Ом: 0.8

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK NORD MESH 0.8 OM (ЗМІННИЙ)

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK NORD MESH 0.8 OM (ЗМІННИЙ)

Випаровувач SMOK Nord - ідеальний вибір для тих, хто шукає найкращий смак та потужність у своєму вейпінгу. Завдяки вертикальній канталовій спіралі, яка оточена органічною бавовною, цей випаровувач забезпечує неперевершене задоволення від затяжки вашого Пода.

Парогенератор SMOK Nord - це змінний випаровувач, створений спеціально для POD-системи Smok Nord, а також сумісний з Nord 2, Nord Pro, Smok Nord 50W, Trinity Alpha і RPM40. Інноваційна конструкція випаровувача дозволяє користувачам насолоджуватися більшою свободою, оскільки їм не потрібно повністю замінювати картридж при зношенні випаровуючої частини. Картридж виконує функцію робочого контейнера для рідини, і його необхідно замінювати лише у випадку пошкодження пластикової частини.

Випаровувач SMOK Nord є змінна деталь, що забезпечує зручну та ефективну заміну випаровуючої частини. При належному догляді, середня тривалість служби випаровувача становить 10-20 днів активного використання, що еквівалентно 10 перезаправкам.

Характеристики:
  • Тип нагрівального елементу: Сітка, кантал;
  • Опір: 0.8 Ом;

Де купити випаровувач Smok Nord Mesh 0.8 Ом в Україні:
Ви можете придбати випаровувач Smok Nord Mesh 0.8 Ом в нашому онлайн-магазині elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпу пропонує великий вибір смаків, повний асортимент, конкурентні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам обрати смак та кольорову гаму, які відповідають вашим перевагам.
Дивись також