Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Випаровувач Smok Nord Regular 1.4 Ом

Smok
2955
140,00
грн.

Сумісність: Smok Nord, Nord 2, Nord Pro, Smok Nord 50W, Trinity Alpha, RPM40

Опір, Ом: 1.4

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK NORD REGULAR 1.4 OM (ЗМІННИЙ)

ОПИС ВИПАРОВУВАЧА SMOK NORD REGULAR 1.4 OM (ЗМІННИЙ)

SMOK Nord Regular 1.4 Ом - це унікальний випаровувач, який був створений для максимальної передачі смаку при потужності 12 Ватт. Завдяки вертикальній канталовій спіралі, яка обгорнута шарами органічної бавовни, ви можете насолоджуватись тугою сигаретною затяжкою.

Даний змінний випаровувач створений спеціально для POD-системи Smok Nord, а також підходить для Nord 2, Nord Pro, Smok Nord 50W, Trinity Alpha і RPM40. У відміну від інших схожих пристроїв, розробники SMOK дали користувачам більше свободи, не обов'язково змінювати картридж цілком зношенням випаровуючої частини. Тут картридж служить як робоча ємність для рідини, а випаровуючу частину можна замінити окремо. Це забезпечує більш зручне та економічне використання.

Середній термін служби випаровувача становить 10-20 днів активного вейпінгу при належному догляді. Така довга витривалість відповідає приблизно 10 перезаправкам.

Випаровувачі продаються у зручних упаковках по 5 штук, але також є можливість придбати окремий випаровувач.
Ви можете насолоджуватись якісним вейпінгом з SMOK Nord Regular 1.4 Ом, забезпечивши смакове задоволення та ефективне використання вашої POD-системи!

Характеристики:
  • Тип нагрівального елементу: Сітка, кантал;
  • Опір: 1.4 Ом;

Де купити випаровувач Smok Nord Regular 1.4 Ом в Україні:
Ви можете придбати випаровувач Smok Nord Regular 1.4 Ом в нашому онлайн-магазині elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпу пропонує великий вибір смаків, повний асортимент, конкурентні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам обрати смак та кольорову гаму, які відповідають вашим перевагам.
Дивись також