Підписуйся, щоб не пропустити новинки та поповнення!
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 4-Х ШТ

Картридж Smok Nfix

Smok
2950
140,00
грн.

Обʼєм, мл: 3

Сумісність: Smok Nfix Pod Kit

Опір, Ом: 0.8

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK NFIX POD KIT (БАГАТОРАЗОВИЙ)

ОПИС КАРТРИДЖА SMOK NFIX POD KIT (БАГАТОРАЗОВИЙ)

Smok Nfix картридж є доповненням до підсистеми Smok Nfix Pod. Конструкція картриджа виглядає звичним і є стандартом для більшості виробників. Кріплення до корпусу девайса здійснюється за допомогою магнітів на нижній частині розхідника. Nfix картридж практично повністю виконаний із прозорого пластику. Тому користувач може без проблем контролювати, скільки рідини залишилося в резервуарі. Об'єм становить 3 мл, а сам картридж Nfix захищений від протікань. Щоб залити рідину, слід відкрити силіконову заглушку збоку та виконати цю процедуру. Варіанти випаровувачів: 0.8 Ом та 1.0 Ом, що ідеально підійде любителям сигаретної затяжки. Також через невисоку вартість, Nfix картридж є відмінним вибором для любителів смачної пари.

Технічні характеристики картриджа для Smok Nfix
З позитивних сторін великий обсяг дозволяє довше користуватися пристроєм без необхідності частої дозаправки.
  • Зручне верхнє заправлення мінімізує ризик протікання, що може виникати при інших типах заправки.
  • Немає необхідності виймайти картридж із корпусу пристрою для заправки.
  • Користувач завжди бачить кількість рідини, що залишилася, що дозволяє уникнути "сухого паріння".

Основні характеристики оригінального картриджа:
  • Об'єм: 3 мл;
  • Опір: 0.8 Ом
  • Виробник: Smok

Важливе нагадування!
Для правильної роботи картриджів та максимального терміну служби пристрою, слід правильно заправити картридж. Важливо, щоб випаровувач був добре просочений рідиною. В іншому випадку, він може перегоріти, і ви зможете насолоджуватися улюбленим смаком лише після заміни деталей.

Як правильно здійснити заправку?
Нехай це стане вашою звичкою: після того, як рідина додана, зачекайте 10 або 15 хвилин. За цей час всі компоненти добре просочаться. Вейпінг після такої невеликої процедури принесе справжню насолоду!

Затяжка повинна бути помірно тугою. Якщо ви прагнете позбутися звичайного куріння, не сумнівайтеся, ви зробили правильний вибір! Подсистема замінить багато пачок цигарок, принесе більше задоволення, і ви будете насолоджуватися чистим смаком.

Де купити картридж Smok Nfix в Україні:
Ви можете картридж Smok Nfix на нашому онлайн-сайті elfbar-vape.com.ua. Наш магазин вейпінгу пропонує широкий вибір смаків, повну палітру смаків, конкурентоспроможні ціни та доставку по всій Україні. Наші менеджери готові допомогти вам вибрати смак та кольорову схему, які відповідають вашим уподобанням.
Дивись також